Reality a development

Výstavba či akvizice komerčních a rezidenčních nemovitostí. Naším cílem je investovat do projektů, které zhodnocují aktiva skupiny a zároveň zlepšují kvalitu života lidí.

32 375 m2 celkových ploch
6 235 m2 kancelářských ploch
3 822 m2 bytových ploch

Reality a development

V oblasti realit a developmentu a nemovitostí se skupina UNICAPITAL zaměřuje na pestrou škálu projektů od bytových areálů až po administrativní a obchodní komplexy.

V Invest CZ

Společnost V Invest CZ, a.s. je rezidenční developer působící na českém realitním trhu od roku 1991. Portfolio společnosti v současnosti čítá více než 800 obytných jednotek v několika desítkách projektů. V současnosti připravuje projekty v Plzni, na Šumavě, a především v Praze (Jinonický zámeček, Quarta Rezidence v tradiční vilové čtvrti Hřebenky, projekt bytového domu LOOX na Proseku či Rezidence U Milosrdných).

Vstup:prosinec 2018
Výše podílu:51 %

Grandhotel Pupp

Pětihvězdičkový hotel patří mezi dominanty světově proslulého lázeňského města Karlovy Vary. V jednom z nejstarších tradičních hotelů v Evropě najdou návštěvníci vše, co k pobytu a relaxaci potřebují. Věhlas získal Grandhotel Pupp také díky Mezinárodnímu filmovém festivalu, který zde každoročně probíhá.

Vstup:březen 2017

Třída Svobody

Administrativní budova se nachází na třídě Svobody, hlavním bulváru v centru Olomouce. Stavba z roku 1982 prošla v letech 2013 až 2014 zásadní rekonstrukcí a rozšířením. Tato nyní sedmipodlažní budova nabízí nadstandardní kancelářské prostory o ploše 3 385 m². 

Vstup:červen 2015
Výše podílu:100 %

S9 Florenc

Sedmipatrová administrativní budova S9 Florenc s kancelářskou plochou 2850 m² a 300 m² pro obchody se nachází na začátku Sokolovské ulice na Florenci v Praze. Je pražskou centrálou Banky CREDITAS a sídlem skupiny UNICAPITAL. Zbylá patra UNICAPITAL pronajímá dalším nájemcům, mezi něž patří například společnosti Tatra Trucks, J&T Banka či  Czechoslovak Group.

Vstup:březen 2015
Výše podílu:100 %

Obchodní dům OMMA

Obchodní dům OMMA se nachází v samotném centru Frýdlantu nad Ostravicí. Celková prodejní plocha je 1 600 m². Obchodní dům je rozdělen na 25 maloobchodních jednotek. Nalézá se zde pestrý mix obchodů, supermarket a poskytovatelé služeb. Před obchodním domem je prostorné parkoviště.

Vstup:březen 2015
Výše podílu:100 %

REZIDENCE U PARKU

Projekt REZIDENCE U PARKU je situován v olomoucké čtvrti Lazce.  Jde o komplex 40 bytů o ploše 3822 m² ve dvou čtyřpodlažních domech s podzemními garážemi. Projekt zaujme nadstandardním vybavením i kvalitou společných prostor.  V okolí domů je dostatek zeleně i dětské hřiště.

Developerský projekt
Vstup:listopad 2014
Výše podílu:100 %

Galerie Teplice

Nákupní galerie v centru Teplic nabízí 22 000 m² pronajímatelných ploch na třech podlažích. Její součástí je přibližně stovka obchodů, restaurace, velký supermarket a multikino se čtyřmi sály. Projekt je realizován na ploše více než 1,6 ha. Součástí Galerie je kryté parkování v přízemí a na střeše.

Otevření:14. března 2014
Výše podílu:50 %