Akvizice
4. 4. 2017

Grandhotel Pupp Karlovy Vary patří do skupiny UNICAPITAL

Přes tři staletí slavné historie, výjimečných hostů a prvotřídních služeb dělá z Grandhotelu Pupp jedinečný hotel v celosvětovém měřítku.

Jeden z nejstarších tradičních hotelů v Evropě má od března 2017 nového vlastníka. Jediným akcionářem Grandhotelu Pupp se stala společnost GHPCZ INVEST LIMITED, která je součástí investiční skupiny UNICAPITAL.

Pětihvězdičkový Grandhotel Pupp patří mezi dominanty města Karlovy Vary. Je rovněž členem nadace FILM Festival Karlovy Vary, která pořádá již od roku 1993 mezinárodní filmový festival. V době festivalu v něm bydlí i prominentní festivaloví hosté v čele s nejslavnějšími světovými herci. Návštěvníci v Grandhotelu Pupp mají vše, co k pobytu a relaxaci potřebují. Samozřejmostí jsou komfortní ubytování a gastronomické zážitky v několika restaurantech a barech, odpočinout si můžou ve wellness centru s bazénem a saunami. V Pupp Royal Spa jsou lázeňským hostům k dispozici tradiční i moderní léčebně rehabilitační procedury. Součástí hotelu je butiková zóna nebo Casino Pupp.